apie mus

Esame jauna ir energinga reklamos studija SIGNED W. Nuolatos tobulėjame, domimės, skaitome, mokomės ir labai mylime savo darbą. Todėl visuomet dirbame iš visos širdies, nebijome į paprastus dalykus pažvelgti naujai ir kitaip, abi savo “dešines” rankas ir visą dėmesį skirsime tik Jūsų projektui ar užsakymui.

Diplomuoti savo srityse nusprendėme fotografijos ir grafinio dizaino paslaugas sutelkti po vienu stogu. Todėl kiekviena internetinė parduotuvė bus sukurta nuo dizaino iki prekių fotografijų, kiekviena fotosesija virs plakatu ar kita pageidaujama reklama. O jeigu Jūsų įmonė ieškos fotografo organizuojamai šventei, naujų produktų pristatymo renginiui ir pan., taip pat galėsite pasikliauti mumis.

Trumpas teikiamų paslaugų sąrašas:

– reklamos idėjos ir koncepcijos kūrybiniai sprendimai bei jų įgyvendinimas;

– firminio įmonės stiliaus kūrimas (logotipas, vizitinės kortelės, blankai, sąskaitos-faktūros, vokai, aplankai, segtuvai ir kt.);

– reklaminė spauda (plakatai, skrajutės, lankstinukai, prekių ir paslaugų katalogai, iškabos, transporto priemonių apipavidalinimas ir kt.);

– verslo dovanos ir firminė atributika (atvirutės, kalendoriai, rašikliai, puodeliai, firminė apranga ir kt.);

– reklaminių tekstų kūrimas;

– reklama internete ir spaudoje (internetiniai ir socialiniai tinklapiai, laikraščiai, žurnalai ir kt.);

– reklaminė ir reportažinė fotografija.

Jei kažką pamiršome ir šiame sąraše neradote paslaugos, kuri Jus domina, paskambinkite ar parašykite mums, mes mielai pabendrausime ir atsakysime į visus Jus dominančius klausimus. Susisiekime….

Scroll Up